Directie

Directeur:
Sofie Dresselaers
tel. 052 47 36 30 
directiededobbelsteen@hamme.be

Administratie

Kristel De Smet

Kleuterschool

Peuter - 1ste kleuterklas
juf Lieselot Huylebroeck | lieselot.huylebroeck@hamme.be

1ste kleuterklas
juf Brenda Van Mol | brenda.vanmol@hamme.be

Kinderverzorgster
juf Gracy Hermans | gracy.hermans@hamme.be

2de kleuterklas
juf Ingrid Waegeman | ingrid.waegeman@hamme.be

3de kleuterklas
juf Carla De Ridder | carla.deridder@hamme.be

Lagere afdeling

1ste leerjaar
juf Maria Hermans | maria.hermans@hamme.be

2de leerjaar
juf Sofie Van Mele | sofie.vanmele@hamme.be

3de leerjaar
juf Marjolein Lindemans | marjolein.lindemans@hamme.be

4de leerjaar
meester Koen Roggeman | koen.roggeman@hamme.be

5de leerjaar
meester Filip De Decker | filip.dedecker@hamme.be

6de leerjaar
juf Elien Vermorgen | elien.vermorgen@hamme.be

Leerkracht katholieke godsdienst
juf Cathérine Cobbaut | catherine.cobbaut@hamme.be

Leerkracht NC zedenleer  
meester Erdal Balaban | erdal.balaban@hamme.be                                                                            

Leerkracht NC zedenleer
juf Mie De Beule | myriam.debeule@hamme.be

Leerkracht protestantse godsdienst
meester Donat Merlevede | donat.merlevede@hamme.be

Leerkracht islamitische godsdienst
meester Hicham Aanaji | hicham.anaji@hamme.be

Leerkracht LO kleuter en lager
meester Benny Sichien | benny.sichien@hamme.be

Zorgcoördinator
juf Geertrui Paternot | geertui.paternot@hamme.be

ICT
juf Marjolein Lindemans | marjolein.lindemans@hamme.be

CLB Onthaalteam
Grote kaai 7 - 9160 Lokeren
tel. 09 348 25 62 | www.vclbwaasdender.be

Deel deze pagina