Directie

Directeur a.i.:
Aline De Ruysscher
tel. 052 47 36 30 | gsm 0474 24 88 27
directiededobbelsteen@hamme.be

Administratie

Shannon Saerens 

vervangt Kristel De Smet

Kleuterschool

Peuter - 1ste kleuterklas
Juf Eveline Beldé                               Eveline.Belde@hamme.be

vervangt juf Lieselot Huylebroeck        Lieselot.Huylebroeck@hamme.be

1ste kleuterklas
Juf Brenda Van Mol                            Brenda.VanMol@hamme.be

Kinderverzorgster
Juf Gracy Hermans                            Gracy.Hermans@hamme.be

2de kleuterklas
Juf Jacobine De Saedeleer                  Jacobine.DeSaedeleer@hamme.be

Juf Ingrid Waegeman                         Ingrid.Waegeman@hamme.be

3de kleuterklas
Juf Carla De Ridder                            Carla.DeRidder@hamme.be

Lagere afdeling

1ste leerjaar
Juf Elien Vermorgen                           Elien.Vermorgen@hamme.be

2de leerjaar
Juf Sofie Van Mele                             Sofie.VanMele@hamme.be

3de leerjaar
Juf Maria Hermans                            Maria.Hermans@hamme.be

4de leerjaar
Meester Koen Roggeman                   Koen.Roggeman@hamme.be

5de leerjaar
Meester Filip De Decker                     Filip.deDecker@hamme.be

6de leerjaar
Juf Evelien De Pelsmaecker                Evelien.DePelsmaecker@hamme.be

Leerkracht katholieke godsdienst
Juf Cathérine Cobbaut                       Catherine.Cobbaut@hamme.be

Leerkracht NC zedenleer  
Meester Erdal Balaban                        Erdal.Balaban@hamme.be                                                                                   

Leerkracht NC zedenleer
Juf Mie De Beule                               Myriam.DeBeule@hamme.be

Leerkracht protestantse godsdienst
Meester Donat Merlevede                  Donat.Merlevede@hamme.be

Leerkracht islamitische godsdienst
Meester Hicham Aanaji                      Hicham.Anaji@hamme.be

Leerkracht LO kleuter en lager
Meester Benny Sichien                       Benny.Sichien@hamme.be

Zorgcoördinator
Juf Geertrui Paternot                         Geertui.Paternot@hamme.be

ICT
Juf Marjolein Lindemans                     Marjolein.Lindemans@hamme.be

CLB Onthaalteam
Grote kaai 7 - 9160 Lokeren
tel. 09 348 25 62 | www.vclbwaasdender.be                                                         

Deel deze pagina