De gemeenteraad van Hamme telt 27 leden: 8 leden van het college van burgemeester en schepenen en 19 gemeenteraadsleden, waaronder de voorzitter.

Gemeenteraadsvoorzitter

Gemeenteraadsvoorzitter Etienne De Prijcker

Etienne De Prijcker (CD&V)
Marktplein 36 | 9220 Hamme
tel. 052 47 31 74
gsm 0475 95 38 65
etienne.deprijcker@telenet.be

 

Gemeenteraadsleden

André Raemdonck (SP.a)
Evangeliestraat 44 | 9220 Hamme
gsm 0476 94 67 47
raemdonck.andre@gmail.com

Tom Vermeire (SP.a)
Wielstraat 60 | 9220 Hamme
tel. 052 48 00 68
tom.vermeire@wvg.vlaanderen.be

An Geerinck (N-VA)
Pannenkouter 7 | 9220 Hamme
tel. 052 47 63 97
geerinck.an@gmail.com

Henri Peelman (Open VLD)
Donkstraat 10 | 9220 Hamme
gsm 0477 68 42 03
henri.peelman@telenet.be

Nadine De Clercq (CD&V)
Sint-Renildestraat 4 | 9220 Hamme
tel. 052 48 09 72
declercqnadine@hotmail.com

Christel Vanhoyweghen (CD&V)
Neerlandt 74 | 9220 Hamme
gsm 0472 71 39 08
christel.vanhoyweghen@gmail.com

Jan De Graef (N-VA)
Koningin Astridlaan 19 | 9220 Hamme
gsm 0475 89 63 17
jan.degraef@n-va.be

Jeroen Van Goethem (SP.a)
Clement Rottiersstraat 32 bus 12 | 9220 Hamme
gsm 0474 49 66 85
jeroen.van.goethem2@telenet.be

Lotte Peeters (N-VA)
Clement Rottiersstraat 42 bus 13 | 9220 Hamme
gsm 0474 37 98 75
Peeterslotte93@gmail.com

Jan Laceur (N-VA)
Jules De Brouwerpark 44 | 9220 Hamme
tel. 052 37 56 18
jan.laceur@n-va.be

François Van den Broeck (N-VA)
Roodkruisstraat 26 | 9220 Hamme
tel. 052 55 52 94
francois.van.den.broeck1@telenet.be

Leo Van der Vorst (Vlaams Belang)
Toekomststraat 52 | 9220 Hamme
gsm 0475 93 69 02
leovdv@hotmail.com

Fatima Gökce (SP.a)
Plezantstraat 6 | 9220 Hamme
gsm 0485 03 58 68
fatima_gokce@hotmail.com

Agnes Onghena (Groen)
Evangeliestraat 95 | 9220 Hamme
gsm 0475 21 84 60
agnes.onghena@telenet.be

Frederic Leleux (Open VLD)
Maurits Tilleylaan 3 | 9220 Hamme
tel. 052 48 11 34
fleleux@telenet.be

Lien De Vos (CD&V)
Sint Bernarduswijk 9 | 9220 Hamme
gsm 0473 81 70 79
lien-devos@telenet.be

Mario Michils (Vlaams Belang)
Ripipiaberg 23 | 9220 Hamme
gsm 0473 48 49 39
mariomichils@hotmail.com

Pieter Bieseman (CD&V)
Damputstraat 32 bus a | 9220 Hamme
gsm 0498 73 26 72
biesemanpieter@gmail.com

Deel deze pagina