De gemeente- en OCMW-raad van Hamme telt 27 leden: 7 leden van het college van burgemeester en schepenen - vast bureau en 20 raadsleden, waaronder:

Raadsvoorzitter

Jan Laceur (N-VA)
Jules De Brouwerpark 44 | 9220 Hamme
tel. 052 37 56 18
gsm 0468 12 04 76
jan.laceur@n-va.be

Raadsleden

André Raemdonck (sp.a)
Evangeliestraat 44 | 9220 Hamme
gsm 0476 94 67 47
raemdonck.andre@gmail.com

Frans Van Gaeveren (Open VLD)
Durmebrug 5 | 9220 Hamme
gsm 0475 44 94 03
fvg@fransvangaeveren.be

Tom Waterschoot (Open VLD)
Biezestraat 37 bus 12 | 9220 Hamme
gsm 0477 98 08 89
Tom@Lomba.be

An Geerinck (N-VA)
Pannenkouter 7 | 9220 Hamme
tel. 052 47 63 97
geerinck.an@gmail.com

Henri Peelman (Open VLD)
Donkstraat 10 | 9220 Hamme
gsm 0477 68 42 03
henri.peelman@telenet.be

Mieke De Keyser (CD&V)
Aubroeckstraat 17 | 9220 Hamme
gsm 0473 67 25 26
dekeysermieke@hotmail.com

Christel Vanhoyweghen (CD&V)
Neerlandt 74 | 9220 Hamme
gsm 0472 71 39 08
christel.vanhoyweghen@gmail.com

Leo Van der Vorst (Vlaams Belang)
Toekomststraat 52 | 9220 Hamme
gsm 0475 93 69 02
leovdv@hotmail.com

Agnes Onghena (Groen)
Evangeliestraat 95 | 9220 Hamme
gsm 0475 21 84 60
agnes.onghena@telenet.be

Lien De Vos (CD&V)
Sint Bernarduswijk 9 | 9220 Hamme
gsm 0473 81 70 79
lien-devos@telenet.be

Mario Michils (Vlaams Belang)
Ripipiaberg 23 | 9220 Hamme
gsm 0473 48 49 39
mariomichils@hotmail.com

Mustafa Tokgoz (Groen)
Verbindingsstraat 39 | 9220 Hamme
gsm 0486 61 32 04
mustafatokgoz@yahoo.com

Evelien D’hooghe (Open VLD)
Ekelbeke 255 | 9220 Hamme
gsm 0497 48 87 77
contact@eveliendhooghe.be

Kurt De Graef (CD&V)
Spurt 37 | 9220 Hamme
gsm 0477 45 00 65
kurtdegraef@hotmail.com

Gülcan Unan (Groen)
Brugstraat 10 | 9220 Hamme
gsm 0489 22 24 98
gulcan_unan@hotmail.com

Kim Peelman (N-VA)
De Ring 1 bus 11 | 9220 Hamme
gsm 0476 42 26 22
kim.peelman@hotmail.com

Jan Ketels (CD&V)
Hospitaalstraat 46 | 9220 Hamme
gsm 0477 24 51 44
jan.ketels@proximus.be

Jan Rosschaert (sp.a)
Hospitaalstraat 31 | 9220 Hamme
gsm 0477 52 82 10
jan_rosschaert@hotmail.com

Angel Dhooghe (Vlaams Belang)
Geemstraat 107 | 9220 Hamme
gsm 0475 26 14 74
angelswaffaar@hotmail.nl

Deel deze pagina