De gemeenteraad van Hamme, tevens de raad voor maatschappelijk welzijn, telt 27 leden. De raad is samengesteld uit:

  • 7 leden van het college van burgemeester en schepenen/vast bureau
  • 20 raadsleden, inclusief de voorzitter

Raadsvoorzitter

Jan Laceur (N-VA)
Jules De Brouwerpark 44 | 9220 Hamme
gsm 0468 12 04 76
jan.laceur@gmail.com

Raadsleden

Het college van burgemeester en schepenen - vast bureau

Overige raadsleden

An Geerinck (N-VA)
Pannenkouter 7 | 9220 Hamme
tel. 052 47 63 97
geerinck.an@gmail.com

Henri Peelman (Open VLD)
Donkstraat 10 | 9220 Hamme
gsm 0477 68 42 03
henri.peelman@telenet.be

Mieke De Keyser (CD&V)
Aubroeckstraat 17 | 9220 Hamme
gsm 0473 67 25 26
dekeysermieke@hotmail.com

Christel Vanhoyweghen (Onafhankelijk)
Neerlandt 74 | 9220 Hamme
gsm 0472 71 39 08
christel.vanhoyweghen@gmail.com

Leo Van der Vorst (Vlaams Belang)
Toekomststraat 52 | 9220 Hamme
gsm 0475 93 69 02
leovdv@hotmail.com

Agnes Onghena (Groen)
Evangeliestraat 95 | 9220 Hamme
gsm 0475 21 84 60
agnes.onghena@telenet.be

Lien De Vos (CD&V)
Sint Bernarduswijk 9 | 9220 Hamme
gsm 0473 81 70 79
lien-devos@telenet.be

Mario Michils (Vlaams Belang)
Ripipiaberg 23 | 9220 Hamme
gsm 0473 48 49 39
mariomichils@hotmail.com

Mustafa Tokgoz (Groen)
Verbindingsstraat 39 | 9220 Hamme
gsm 0486 61 32 04
mustafatokgoz@yahoo.com

Kurt De Graef (CD&V)
Spurt 37 | 9220 Hamme
gsm 0477 45 00 65
kurtdegraef@hotmail.com

Jan Ketels (CD&V)
Hospitaalstraat 46 | 9220 Hamme
gsm 0477 24 51 44
jan.ketels@proximus.be

Frank Van Erum (Open VLD)
Broekstraat 1 | 9220 Hamme
gsm 0495 50 43 42
frankvanerum@gmail.com

Gilles Verbeke (Groen)
Hendrik C. Van der Lelystraat 23 | 9220 Hamme
gsm 0485 64 16 91
gil.verbeke@gmail.com

François Van den Broeck (N-VA)
Roodkruisstraat 26 | 9220 Hamme
gsm 0475 58 99 89
francois.van.den.broeck1@telenet.be

Ignace Sertijn (Vlaams Belang)
Loystraat 108 | 9220 Hamme
sertijn.ignace@hotmail.com

Fatima Gökce (Vooruit)
Plezantstraat 6 | 9220 Hamme
gsm 0485 03 58 68
fatima_gokce@hotmail.com

Yentl Scheirs (Vooruit)
Wuitenslaan 68 | 9220 Hamme
gsm 0498 56 42 20
yentlscheirs@hotmail.com

Guy Bogaert-De Clercq (Open VLD)
Spoorwegstraat 71 | 9220 Hamme
gsm 0477 31 26 15
guy.bogaert.de.clercq@gmail.com

Christoff Van Gaeveren (Open VLD)
Lange Maat 14 | 9220 Hamme
gsm 0486 11 44 38
christoffvg@telenet.be

Deel deze pagina